• Szybki kontakt
 • 733-499-822

Usługi dodatkowe

Aby oferta firmy w pełni odpowiadała potrzebom rynku, wprowadziliśmy również szereg usług dodatkowych. Adresowane są one zarówno dla Klientów biura jak i firm zewnętrznych.

Szkolenia

Wiedza jest kluczem do sukcesu w XXI wieku

Organizujemy i prowadzimy szkolenia z zakresu:

 • rachunkowości
 • podatków
 • zarządzania finansami
 • zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej
 • aspektów prawnych prowadzenia działalności w firmach i instytucjach
 • prawnych uwarunkowań prowadzenia działalności w organizacjach pozarządowych
 • rachunkowości w spółdzielniach socjalnych
 • działalności odpłatnej, nieodpłatnej pożytku publicznego oraz działalność gospodarcza w NGO


Oferta szkoleniowa adresowana jest zarówno dla firm jak i organizacji pozarządowych. Długoterminowe partnerstwo z firmami i instytucjami, dla których prowadzimy szkolenia i doradztwo, utwierdza nas w przekonaniu, że oferta spotyka się z uznaniem na rynku, a jakość szkoleń spełnia oczekiwania wymagających Klientów.

Finansowanie potrzeb inwestycyjnych, dotacje unijne

Nowa perspektywa unijna na lata 2014-2020 daje wiele możliwości zdobycia środków na rozwój firmy. Dlatego też, dla Klientów naszego biura oferujemy usługę polegająca na pozyskaniu środków unijnych. Na podstawie wypełnionej ankiety, przeprowadzamy audyt i określamy potencjalne źródło finansowania. Aby Klienci biura mieli komfort prowadzenia działalności i nie tracili czasu na prowadzenie żmudnej dokumentacji projektowej - dofinansowaniem zajmujemy się od złożenia wniosku o dotację, aż do jego całkowitego rozliczenia.

Dla naszych Klientów oferujemy również usługi związane z pozyskaniem zewnętrznych źródeł finansowania takich jak np. leasingi (operacyjny bądź finansowy), linie kredytowe w rachunku bieżącym bądź kredyty inwestycyjne. Przygotowujemy kompleksową dokumentację, Klientowi pozostawiając jedynie podpisanie wniosków.

Rozliczenia roczne osób fizycznych

Poziom skomplikowania prawa podatkowego nieustanie rośnie. Ciągłe zmienienie zasad obowiązywania ulg i zwolnienie podatkowych powoduje, że problemem może być nie tylko wypełnienie deklaracji podatkowej i wpisanie w nią odpowiednich danych, ale także wybór właściwego formularza podatkowego. Błędne sporządzenie rozliczenia podatkowego powoduje opóźnienie w zwrocie nadpłaty podatku, jak również kary grzywny ze strony urzędów skarbowych.

W odpowiedzi na pojawiające się zapotrzebowanie na profesjonalne usługi podatkowe, specjalnie w okresie zeznań rocznych, uruchamiamy cykliczną ofertę m.in. dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, polegającą na sporządzeniu zeznań rocznych.

Wypełniamy je "od ręki" - na miejscu sporządzamy i od razu przekazujemy rozliczenie. Powierzając nam swoje rozliczenie mają Państwo bezpieczeństwo, że dane personalne nie zostaną ujawnione osobom niepowołanym.

Wynajem sal komputerowych i szkoleniowych

Sala komputerowa

Oferujemy wynajem pracowni komputerowej wyposażonej w 10 stanowisk z pełnym dostępem do Internetu wraz z uprzędzeniami peryferyjnymi takimi jak drukarki, skanery oraz rzutnik multimedialny. Budynek jest dogodnie zlokalizowany w centrum Katowic otoczony bezpłatnym, własnym parkingiem.

Sala wykładowa / szkoleniowa

Wyposażona jest w 80 wygodnych foteli z pulpitami. Dodatkowo znajduje się stół prezydialny, nagłośnienie, ekran wraz podwieszonym pod sufitem rzutnikiem multimedialnym oraz stała tablica flipchart. Wszystko to umożliwia komfortowe prowadzenie konferencji bądź szkolenia.

Istnieje możliwość wynajmu 7 dni w tygodniu, zarówno w dni robocze jak i weekendy, także w godzinach popołudniowych. Zapraszamy do stałej współpracy przy wynajmie sal na potrzeby projektów szkoleniowych i innych działań dofinansowanych m.in. z funduszy Unii Europejskiej. W przypadku długofalowej współpracy zapewniamy elastyczność warunków finansowych.

Rezerwacja sal i informacje pod numerem telefonu 501-422-533
Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

 • Poniedziałek 8:00 - 16:00
 • Wtorek 8:00 - 16:00
 • Środa 8:00 - 16:00
 • Czwartek 8:00 - 16:00
 • Piątek 8:00 - 16:00
 • Sobota nieczynne
 • Niedziela nieczynne

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
ul. Zygmunta Krasińskiego 29
40-019 Katowice

tel. kom. 733-499-822

tel. +48 32 323 14 50
fax +48 32 323 14 51 

e-mail: biuro@e-fresz.com.pl

Strona korzysta z mechanizmów Cookies. Możesz je wyłączyć w swojej przeglądarce. Pozostając na stronie akceptujesz to.

Copyright © 2016 Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
MadeOnMoon - Strony WWW i aplikacje webowe