• Szybki kontakt
 • 733-499-822 lub 32 323 14 50

Powody dla których warto współpracować z firmą Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.

Terminowość

W swojej pracy cechujemy się niezwykłą starannością oraz etyką zawodową. Wiemy jak ważna jest terminowość i jak wielkie znaczenie ma przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a spóźniona decyzja może być powodem niepowiedzenia inwestycji. My wiemy, jak cenne są czas i terminowość, zwłaszcza gdy chodzi o finanse, dlatego nasi klienci zawsze otrzymują wszystkie dane w umówionym terminie.
redukcja kosztów i dostępność

Usługi biura są znacznie tańsze niż zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego pracownika, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę wszystkie koszty związane z jego zatrudnieniem jak np. urlopy czy koszty szkoleń. Dodatkowo pracownicy biura są zawsze dostępni i dyspozycyjni, a Klienci otrzymują numery telefonów komórkowych do osób prowadzących księgowość, aby w każdej chwili (nawet po godzinach pracy biura) mogli zasięgnąć porady.

Szeroka oferta

Księgowością i podatkami zajmujemy się w sposób kompleksowy. Pomagamy zarówno przy zakładaniu firmy, rozliczamy wszystkie formy działalności oraz świadczymy pełną obsługę płacowo - kadrową. Wszystkim naszym Klientom przeprowadzamy na bieżąco optymalizację podatkową, tak aby ich obciążenia podatkowe były jak najmniejsze.

Profesjonalizm i doświadczenie

Ponad 10 lat doświadczenia naszych księgowych to gwarancja jakości. Co więcej zatrudniamy wyłącznie pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz Certyfikatami Ministra Finansów. Ceniąc sobie bezpieczeństwo współpracy posiadamy obowiązkową polisę ubezpieczeniową na kwotę 500.000 zł., podczas gdy ustawodawca wymaga jedyne 15.000 euro.

Bezpieczeństwo przekazanej dokumentacji

Wypracowane procedury poufności, dbałość o poufność danych gromadzonych w formie elektronicznej, gwarantują bezpieczeństwo współpracy. Programy księgowe, na których pracujemy, zgodne są ze standardami GIODO!Bieżące informowanie Klientów biura

Klienci biura na bieżąco są informowani o planowanych zmianach w prawie podatkowym, aby mogli swoje decyzje biznesowe opierać na zawsze aktualnym stanie prawnym.

Komunikaty

Najważniejsze zmiany podatkowe dotyczące naszych Klientów, zostają zredagowane w zwięzły sposób i wysyłane drogą e-mailową. Dzięki temu klient ma pewność, że nie zabłądzi w gąszczu przepisów podatkowych, a jego firma prowadzona jest prawidłowo.

Spotkania

Ceniąc sobie profesjonalne i jednocześnie partnerskie relacje z Klientami, szczególnie ważne dla danego rodzaju działalności zmiany podatkowe, omawiamy na biznesowych spotkaniach. Szanujemy Państwa czas, dlatego odbywają się one również w godzinach popołudniowych, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Porównaj nas z innymi

Klienci naszego biura w standardzie otrzymują to, za co inni pobierają opłaty. Współpracując z nami zyskasz:

 • ubezpieczenie OC na kwotę 500.000 zł. od zdarzenia
 • wsparcie prawników w cenie obsługi księgowej
 • brak kosztów sporządzania rocznych sprawozdań finansowych i zeznań podatkowych
 • asystę 24h w przypadku kontroli
 • zabezpieczenie dokumentów w postaci dodatkowej polisy OC na ryzyko zaginięcia, kradzieży lub zniszczenia
 • wsparcie w windykacji w przypadku zatorów płatniczych
 • Poniedziałek 8:00 - 16:00
 • Wtorek 8:00 - 16:00
 • Środa 8:00 - 16:00
 • Czwartek 8:00 - 16:00
 • Piątek 8:00 - 16:00
 • Sobota nieczynne
 • Niedziela nieczynne

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
ul. Zygmunta Krasińskiego 29
40-019 Katowice

tel. kom. 733-499-822

tel. +48 32 323 14 50
fax +48 32 323 14 51

Polityka danych osobowych tzw. RODO


E-mail: biuro@e-fre-fresz.com.pl

Strona korzysta z mechanizmów Cookies. Możesz je wyłączyć w swojej przeglądarce. Pozostając na stronie akceptujesz to.

Copyright © 2016 Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
MadeOnMoon - Strony WWW i aplikacje webowe